![](https://www.domokos.gr/wp-content/uploads/2020/08/afisa1_1.jpg)
Ανοιχτή πρόκσληση…
Ο Δήμος Δομοκού σας προσκαλεί στην εκδήλωση για τον εορτασμό της επετείου της 7ης Μαρτίου 1878 στην Κοινότητα Παλαμά την Κυριακή 8 Μαρτίου 2020 και ώρα 10:30.
Θα ακολουθήσει μετά την έλευση των επισήμων στον Ιερό Ναό του Αγίου Αθανασίου δοξολογία στο Μνημείο των Ηρώων, ο πανηγυρικός της ημέρας από την κ. Ευαγγελία Δημοπούλου , Ιστορικό – Αρχαιολόγο, Μέλος του Οργανισμού Πολιτιστικής Ανάπτυξης Στερεάς Ελλάδας (ΟΠΑΣΤΕ) και κατάθεση στεφάνων στον χώρο του Ηρώου
![](https://www.domokos.gr/wp-content/uploads/2020/08/prosklisi_1_0.jpg)
![](https://www.domokos.gr/wp-content/uploads/2020/08/prosklisi_2.jpg)