Καλείστε να προσέλθετε στην 18η τακτική δημόσια συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου, που θα διεξαχθεί στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου, στο Δημοτικό Κατάστημα (πλατεία Μουσών 1), την 25η του μηνός Νοεμβρίου 2019, ημέρα Δευτέρα και ώρα 17:00, για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων επί των θεμάτων της ημερήσιας διάταξης:
21 Νοεμβρίου 2019| Πρόσκληση, Συνεδριάσεις Δημοτικού Συμβουλίου| admin-domokos
Last modified: 25 Αυγούστου 2020