Στα πλαίσιά των συνεχιζόμενων δράσεων για την Παγκόσμια Ημέρα Ποδηλάτου και ενθαρρύνοντας τη χρήση του ποδηλάτου ως τρόπο ζωής, ο Δήμος Δομοκού διοργάνωσε Σήμερα 6 Ιουνίου Ποδηλατάδα, η οποία πραγματοποιήθηκε στην κοινότητα Ομβριακής με την ενθουσιώδη συμμετοχή μικρών μαθητών του Νηπιαγωγείου και του Δημοτικού Ομβριακής. Στο τέλος της ποδηλατάδας δόθηκε σε όλους τους συμμετέχοντες ένα kit επισκευής Ποδηλάτου.
![](https://www.domokos.gr/wp-content/uploads/2022/06/286316762_1118085219088372_2620313750781200410_n-Αντιγραφή-1024x768.jpg)
![](https://www.domokos.gr/wp-content/uploads/2022/06/285497850_1086789505576528_804411931353601404_n-Αντιγραφή-1024x768.jpg)
![](https://www.domokos.gr/wp-content/uploads/2022/06/285517287_435365728020799_3062243462806923376_n-Αντιγραφή-1024x768.jpg)
![](https://www.domokos.gr/wp-content/uploads/2022/06/285561192_474236047837396_8741568102910758948_n-Αντιγραφή-1024x768.jpg)
![](https://www.domokos.gr/wp-content/uploads/2022/06/285673507_561133665639464_8186807905119491428_n-Αντιγραφή-1024x768.jpg)
![](https://www.domokos.gr/wp-content/uploads/2022/06/285827046_759762982130163_6439230841684635119_n-1024x768.jpg)
![](https://www.domokos.gr/wp-content/uploads/2022/06/285925961_732810711093435_6918294993252556753_n-Αντιγραφή-1024x768.jpg)
![](https://www.domokos.gr/wp-content/uploads/2022/06/285987920_694692141832260_7394985197850335592_n-Αντιγραφή-1024x768.jpg)
![](https://www.domokos.gr/wp-content/uploads/2022/06/286145362_1060819077976531_2772679093382667361_n-1024x768.jpg)
![](https://www.domokos.gr/wp-content/uploads/2022/06/286203165_724291612217367_5025655763731144544_n-1024x768.jpg)
![](https://www.domokos.gr/wp-content/uploads/2022/06/286316762_1118085219088372_2620313750781200410_n-Αντιγραφή-1-1024x768.jpg)